O NAS wydrukuj

DEKLARACJA MISJI I WIZJI GFC

ZASADY GFC

­

GFC (Global Furniture Components), UAB jest wyspecjalizowanym producentem i dostawcą różnych komponentów do produkcji mebli wielofunkcyjnych.

Firma została założona w 2015 roku przez amerykańskiego weterena branży meblarskiej Raffel Systems LLC i jej europejskich partnerów.

Od ponad 40 lat firma Raffel Systems i jej poprzednicy współpracują z odnoszącymi sukcesy producentami w Azji i Ameryce Północnej w celu opracowania systemów komfortu, technologii ruchu i urządzeń sterujących do różnych zastosowań. Dziś GFC dostarcza te innowacyjne rozwiązania europejskim producentom mebli.

GFC (Global Furniture Components), UAB ma swoją siedzibę w mieście Siauliai na Litwie. Spółka posiada również sieć sprzedaży niezależnych agentów i międzynarodowych dystrybutorów w Czechach i na Słowacji, w Polsce, Wielkiej Brytanii, Białorusi, Ukrainie i Rosji.

Nasze podstawowe linie produktów obejmują różne mechanizmy foteli, mechanizmy sypialne, mechanizmy łóżek, regulowane mechanizmy zagłówków, zawiasy wielofunkcyjne, systemy ogrzewania i masażu, porty USB, akcesoria do kina domowego, uchwyty na kubki, siłowniki liniowe, sterowanie przewodowe i bezprzewodowe, skóra naturalna i inne produkty branżowe

Możliwości produkcyjne GFC na miejscu obejmują między innymi tłoczenie, gięcie blach, gięcie rur, spawanie, wiercenie, toczenie i frezowanie, wykrawanie, malowanie proszkowe (w zależności od rozmiaru części) i cięcie plazmowe. Wiele funkcji i komponentów jest najpierw projektowanych i testowanych wewnętrznie przez GFC w Europie, a następnie produkowanych przez OEM w Europie lub Azji zgodnie z dokładnymi specyfikacjami firmy.

Oprócz zastrzeżonych produktów GFC, firma jest wyłącznym europejskim dystrybutorem Raffel Systems, Styling, Pessotto RetiEffeti Gest SrlInnotec-Motion, Uniters, Octo-Actuators i Smartrest.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy na temat systemów mechanizmów ruchu i elektroniki meblowej, nasz zespół może zaoferować kompletne rozwiązania, które zapewnią Twojej firmie przewagę konkurencyjną, jednocześnie utrzymując Cię w czołówce innowacji.

POBIERZ KATALOG GFC

POBIERZ KATALOG UNITERS-GFC